Emisionet

Opinion/ Vrasësit me pagesë rrëfejnë sekretet!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:21 - 24/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (23 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Vrasësit me pagesë rrëfejnë sekretet!”.

“Opinion” është fokusuar te dëshmitë e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt rrëfimet e të cilëve çuan në lëshimin e 32 urdhër-arresteve dhe treguan detaje nga bota e errët e krimit, e vrasësve me pagesë, e bandave rivale që përdorin të njëjtët persona për të larë hesapet, dhe rrëfyen për vrasje që shkojnë nga 20 mijë euro deri në 500 mijë euro.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

Artan Hoxha

Klodiana Lala

Ermal Vija

Erzen Breçani

Valbona Treska

Në lidhje direkte

Ivi Kaso-i cili në fillim të emisionit ka folur për rizgjedhjen në krye të PD-së të Sali Berishës.

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material për rikthimin e Sali Berishës pas 9 vitesh në krye të Partisë Demokratike.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

Pas