Emisionet

Opinion/ Video të reja për çështjen Babale


               Publikuar në : 14:50 - 02/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 1 prillit në programin “Opinion”, i ftuar ishte ish-deputeti i Partisë Demokratike, për të diskutuar lidhur me çështjen Babale.

Ervin Salianji ka treguar me detaje se çfarë ka në përgjimet e dosjes , ku ai vetë është marrë si i pandehur nga prokuroria. Ish-deputeti ka treguar disa biseda telefonike dhe përgjime nga SHISH.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë:

Pas