Emisionet

“Opinion”/ Vendimi i SHBA, si do të reagojë Berisha?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:39 - 21/05/21 |
Opi Nion

Ka qenë mbrëmë i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ish-presidenti dhe ish-kryeministri Sali Berisha, teksa ka diskutuar sëbashku me gazetarin Blendi Fevzi për vendimin e SHBA për ta shpallur non-grata Berishën dhe familjen e tij.

Emisioni ka qenë i ndarë në 3 pjesë, ku në pjesën e parë është zhvilluar intervista e Sali Berishës, ndërkohë që në pjesën e dytë të emisionit kanë qenë analistë të cilët kanë komentuar intervistën por dhe vendimin e SHBA.

Të ftuar në panelin e gazetarëve kanë qenë:

  1. Iris Luarasi
  2. Mark Marku
  3.  Fahri Balliu
  4.  Gjergj Bojaxhi
  5. Lorenc Vangjeli
  6.  Julian Zyla

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit, në historitë e së enjtes, është transmetuar nisma e Federatës Shqiptare të Futbollit, e cila ka vendosur që të ndërtojë në të gjithë Shqipërinë 100 fusha futbolli./Opinion.al

Pas