Emisionet

“Opinion”/ Vaksina, pro apo kundërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:27 - 07/10/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën në emisionin “Opinion”, mbi temën “vaksina, pro apo kundër”.

Të ftuar në studio për të folur mbi këtë temë kanë qenë Skënder Brataj, Kita Sallabanda, Elsa Skënderi Rakipllari, Dritan Ulqinaku, Alkerta Ibranji, Anuela Ristani, Sazan Guri.

Ndërkohë që në lidhje direkte kanë qenë Arban Domi, Taulant Muka dhe Spartak Koka.

Në pjesën e tretë është transmetuar një insert mbi situatën e vaksinimit në vend dhe vendimin për të shtyrë me një javë fillimin e universiteteve për ta shfrytëzuar këtë kohë për vaksinim./Opinion.al

Pas