Emisionet

“Opinion”/ Turizmi, problemet e verës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:04 - 12/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” mbi temën” Turizmi, problemet e verës! “.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi kanë qenë:

  1. Blendi Klosi
  2. Auron Tare
  3. Voltana Ademi
  4. Mira Pogaçi
  5. Mentor Kikia
  6. Flamur Golem
  7. Adriatik Lapaj

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë të emsionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë është transmetuar një udhëtim i realizuar nga “Opinion” në lagunën e Kune Vain./Opinion.al

Pas