Emisionet

“Opinion”/ Trendi i gatimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 09/06/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” mbi temën “Trendi i gatimit”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi  kanë qenë:

  1. Fjoralba Dizdari
  2.  Hatixhe Bushi
  3.  Flavio Mato
  4.  Linda Fishta
  5.  Kristi Janku
  6. Aldo Hako
  7. Arjana Zhubi Roka
  8.  Nevila Xholi
  9.  Enes Reka

Në pjesën e tretë të emisionit është transmetuar rrëfimi i shefit të kuzhinës Fundim Gjepali i cili tregon ndërthurjen e pjatës mes tradicionales dhe moderns./Opinion.al

Pas