Emisionet

Opinion/ Tërheqja e pushtetit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 10/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjte (9 Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën:Tërheqja e pushtetit!

“Opinion” është fokusuar te një prej tundimeve me të mëdha të historisë së njerëzimit pushteti.  Pushteti është shumë dimensional dhe mund të vijë në forma të ndryshme.  Në “Opinion” është diskutuar për pushtetin që vjen si pasojë e lidershipit dhe pasurisë.

Të ftuar në studio me gazetarin Blendi Fevzi për të folur për këtë temë:

Neritan Ceka

Ylli Manjani

Lorenc Vangjeli

Anuela Ristani

Saimir Kodra

Lediana Fratari

Gezim Tushi

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas