Emisionet

Opinion/ Televizioni gjigand francez skanon bukuritë shqiptareBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 27/10/22 |
Opi Nion

Emisioni “Opinion” i së mërkurës (26 tetor 2022) trajtoi temën “Televizioni gjigand francez skanon bukuritë shqiptare.”

Në emision u transmetua për rreth 83 minuta një dokumentar i realizuar nga televizioni francez. Dokumentari kishte në qendër të vëmendjes turizmin në Shqipëri, bukuritë e jugut dhe të veriut të vendit. Po ashtu kishte trajtuar edhe problematikat e plazheve shqiptare.

Në studio ishte i ftuar producenti dhe ideatori i dokumentarit të realizuar në Shqipëri, Tim Newman.

I ftuar në studio:

  1. Tim Newman

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Pas