Emisionet

Opinion – Si po vriten për kanabis!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 13/10/20 |
Al Do

Mbrëmjen e së hënës, emisioni “Opinion” ka trajtuar problematikën e kultivimit të kanabisit.

Duke marrë shkasë nga ngjarja e disa ditëve me parë në Malësinë e Madhe, ku dy të rinj u ekzekutuan si pasojë e konflikteve për kanabis, në studio u diskutua rreth temës se si po vret kanabisi.

Të ftuar në studion e emisionit ishin Tonin Vocaj, Artan Hoxha, Klodiana Lala dhe Spartak Koka.

Në pjesën e dytë të emisionit u transmetua një intervistë e ambasadorit zviceran në Shqipëri, Adrian Metrë, i cili foli për 50-vjetorin e marrëdhënieve midis Zvicrës dhe Shqipërisë.

Pas