Emisionet

Opinion – Si po ndryshon ushqimi për ne?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:58 - 28/07/20 |
el ida

Mbrëmjen e 27 Korrikut, në programin “Opinion” u diskutua për mënyrën si kanë ndryshuar ushqimet për shqiptarë.

Olti Curri, Diola Dosta, Dhurata Thanasi, Alba Cobaj, Albana Daka, Genti Minga, diskutuan për një sërë fenomenesh, nga uria deri në vitin 1990, tek tejngopja, dhe deri tek ndryshimet e dekadës së fundit, si ka evoluar trendi i ushqimit, nga oraret tek ushqimet e reja dhe ato që kanë mbetur në hije.

Emisioni i plotë në videon e më poshtme:

 

 

Pas