Aktualitet

Opinion/ Si ka ndryshuar mbajtja në formë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 22/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (21 Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Si ka ndryshuar mbajtja në formë?”.

Emisioni “Opinion” është fokusuar te kujdesi për veten dhe te fakti se si pandemia ka ndryshuar në dy vitet e fundit kujdesin për veten.

Çfarë ka ndodhur në vitet e fundit ? Cilat janë të rejat e kujdesit për veten dhe sa e gatshme shoqëria shqiptare të kujdeset për veten? Këto janë disa nga pyetjet e diskutuara në “Opinion”.

Të ftuar në studio me gazetarin Blendi Fevzi:

  1. Arjana Sina
  2. Albana Daka
  3. Aldo Hako
  4. Ervin Kapaj
  5. Florian Agalliu
  6. Orinda Huta
  7. Arbnora Ademaj
  8. Panajot Papa

Në lidhje direkte:

  1. Ina Arizaj.

Në pjesën pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material interesant, ku në një intervistë për “Opinion” mjekja Demet Demircioglu shpjegon se cilët janë pacientët që ju vjen në ndihmë fizioterapia dhe cilat janë metodat e reja dhe më të vlefshme për këta pacientë.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas