Emisionet

“Opinion”/ Si dhe me kë do të qeverisë Edi Rama?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:42 - 30/04/21 |
Opi Nion

I ftuar të enjten në emisonin “Opinion” ka qenë kryeministri i vendit Edi Rama.

Përballë gazetarëve dhe në intervistën e tij të parë pas zgjedhjeve të 25 prillit ku doli i fituar, Rama ka folur për krijimin e qeverisë së re por dhe bashkëpunimin me opozitën.

Ndër të tjera, në fjalën e tij Kryeministri ka kërkuar falje për festën e bërë në sheshin “Skënderbe” gjatë fjalimit të fitores ku pati grumbullim dhe nuk u respektuan rregullat anti COVID-19.

Të ftuar në studio kanë qenë:

  1. Edi Rama
  2. Mentor Kikia
  3. Fatjona Mejdini
  4. Lutfi Dervishi
  5. Artan Hoxha

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionin “Opinion” është transmetuar një insert mbi kompaninë “Green Life” dhe operimin e saj në tregun shqiptar./Opinion.al

Pas