Emisionet

Opinion/ Shqiptarë që udhëtojnë në vende të largëtaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:22 - 30/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (29 Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën: Shqiptarë që udhëtojnë në vende të largëta.

Emisioni “Opinion” është fokusuar te udhëtimet në Shqipëri dhe destinacionet më interesante të turizmit shqiptar. Ndërkohë një temë tjetër që është trajtuar në “Opinion” lidhet me shqiptarët që udhëtojnë larg. Bëhet fjalë për njerëz që kanë pasion udhëtimin dhe vizitat në vende interesante.

Të ftuar në studio me gazetarin Blendi Fevziu:

  1. Arjola Disha
  2. Elvis Lauka
  3. Ornela Zholaj
  4. Evis Nure
  5. Vjollca Nivokazi
  6. Fation Plaku
  7. Albana Nanaj

Në lidhje direkte:

Albertina Jaçe

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material interesant për ujvarën Victoria.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

 

 

 

 

Pas