Emisionet

Opinion/ Shqipëria po lëkundet sërish, ç’të bëjmë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 28/11/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin “Opinion” me drejtues Blendi Fevziun u diskutua sërish për tragjedinë që ka prekur Shqipërinë që prej 26 Nëntorit, ku një tërmet i fuqishëm goditi vendin.

Pas goditjes së madhe, vendi ka vijuar lëkundet nga tërmete më të vogla në magnitudë se ai 6.4 ballë, por sërish ka shkaktuar shumë panik.

Të ftuar në studio për të folur për temën ishin gazetari Spartak Koka, gazetarja Mirela Milori, sizmiologu Llambro Duni, zv/Dekani i Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit Agim Seranaj dhe gazetarja Ermelinda Hoxhaj./Opinion.al/

 

Pas