Emisionet

“Opinion”/ Shkëlqimi dhe rënia e Voskopojës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:44 - 30/06/21 |
Opi Nion

Është trajtuar të martën në emisionin “Opinion” tema “ Shkëlqimi dhe rënia e Voskopojës!”

Në studio për të folur për Voskopojën si ishte dhe si është bërë tashmë ka qenë Profesor Pëllum Xhufi.

Kjo temë është trajtur në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit me detaje.

Ndërkohë në pjesën e tretë është transmetuar një kronikë e cila tregon se si nxënësit mund të aftësojnë mësimin e marrë në mënyrë praktike duke u larguar kështu më shumë nga riprodhimi vetëm I teksteve./Opinion.al

Pas