Emisionet

“Opinion”/ SHBA shpall “non grata” Sali Berishën!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:02 - 20/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar ditën e djeshme në emisionin “Opinion” mbi vendimin e SHBA për shpalljen non-grata të Sali Berishës dhe familjes së tij.

Megjithse drejtuesi i emisionit Blendi Fevzi ka qenë në një lidhje live dhe jo prezent në studio, emisioni ka ndjekur rrjedhën e tij të zakonshme.

Ndërkohë që në studio për të diskutuar me gazetarin Blendi Fevziu kanë qenë:

  1. Baton Haxhiu
  2. Preç Zoaj
  3. Agim Nesho

Në lidhje të drejtperdrejtë ka qenë Kejda Kostreci.

Tema për vendimin e SHBA kundrejt ish-kryeministit Berisha është diskutuar në pjesën e parë dhe në pjesën e dytë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë është transmetuar një insert me zhvillimet e ditës./Opinion.al

Pas