Emisionet

Opinion/ Seriali Berisha-Basha, episodi opinioni i selisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:51 - 14/01/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten (13  Janar) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Seriali Berisha-Basha, episodi opinioni i selisë”.

Në pjesën e parë dhe të dytë “Opinion” është fokusuar në dy pika: problematika që vjen nga ngjarjet e 8 Janarit si dhe vendimet e pas 8 Janarit qe u morën nga PD zyrtare për përjashtimin e një numër deputetësh si dhe drejtuesish të tjerë të lartë të Partisë Demokratike.

Për të folur për këto çështje i ftuar në studio ka qenë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi përballë një paneli gazetarësh:

  1. Klodiana Lala
  2. Enton Abilekaj
  3. Artan Hoxha
  4. Andi Tela

Në pjesën e tretë “Historitë e së enjtes” është transmetuar një material për një album të titulluar “Home Land II” me autor Fatjon Plakun, një prej personave më të apasionuar në zbulimin e Shqipërisë. Ky album me pamje nga Shqipëria është një prej më të shiturve i blerë kryesisht nga të huajt.

 

 

Pas