Emisionet

Opinion/ Seriali Berisha-Basha, episodi dyert e blinduara!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:37 - 07/01/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten  (6 Janar) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Seriali Berisha-Basha, episodi dyert e blinduara”.

“Opinion” është fokusuar sërish në zhvillimet brenda Partisë Demokratike, ku duket se “beteja” midis mbështetësve të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Lulzim Bashës është përqëndruar te selia.

Çfarë do të ndodhë në PD është diskutuar me të ftuar në studio:

  1. Agron Shehaj,
  2. Armand Shkullaku,
  3. Floriana Garo,
  4. Redi Shehu,
  5. Preç Zogaj,
  6. Robert Rakipllari

Në lidhje direkte:

  1. Etleva Delia
  2. Eni Ferhati
  3. Erzen Breçani
  4. Artan Hoxha

Në pjesën e tretë “Historitë e së enjtes” është transmetuar një material lidhur me një bazë ushtarake të SHBA e cila do të vendoset për të drejtuar operacionet speciale nga Shqipëria.

Pas