Emisionet

Opinion/ Samiti i BE dhe protesta PD, çdo të ndodhë nesër?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:23 - 06/12/22 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” të së hënës u diskutua për temën “ Samiti i BE dhe protesta e PD, ç’do të ndodhë nesër?”

Në fillim të pjesës së parë të emisionit u fol për Primaret dhe balotazhet e Partisë Demokratike, si dhe për tërheqjen e Ilir Alimehmetit nga balotazhi.

Ndërkohë në vijim të pjesës së parë dhe në pjesën e dytë të emisionit u diskutua për samitin e BE-Ballkani Perëndimor që do mbahet të martën e 6 dhjetorit në Tiranë, si dhe për protestën e Partisë Demokratike që po ashtu do të mbahet në këtë ditë, në orën 12:00.

Të ftuar në studio:

  1. Preç Zogaj
  2. Armand Shkullaku
  3. Floriana Garo
  4. Arben Ristani
  5. Plarent Ndreca
  6. Fitim Zekthi

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” u transmetua një material përmbledhës të asaj se cfarë pritet të ndodhë në samitin e BE-Ballkani Perëndimor,  rrugët që do të bllokohen, vendi ku do të mbahet dhe se kush do të jenë liderat që do të marrin pjesë në takim.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Pas