Emisionet

Opinion/ Sali Berisha përballë gazetarëve


               Publikuar në : 10:30 - 24/01/20 |
el ida

Mbrëmjen e enjtes në emisionin “Opinion” ishte i ftuar ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha.

Ai është intervistuar lidhur me aktualitetin politik në vend, marrëveshjen për reformën zgjedhore, sistemin zgjedhor si dhe videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha ku sipas tij shfaqet kryetari i bashkisë së Bulqizës duke konsumuar kokainë.

Ish-kryeministri Berisha u intervistua gjithashtu nga një panel gazetarësh dhe analistësh ku të ftuar ishin analisti Lorenc Vangjeli, gazetari Mentor Kikia, gazetarja Juli Xhokaxhi dhe gazetari Erl Murati./Opinion.al/

Pas