Emisionet

Opinion/ Sali Berisha!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 22/05/20 |
el ida

Mbrëmjen e së enjtes në programin “Opinion” ishte i ftuar ish-kreministri, Sali Berisha përballë analistit Lorenc Vangjeli dhe gazetarit, Mentor Kikia.

Po ashtu në “Opinion” ishte e ftuar ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka. Në lidhje të drejtpërdrejtë ishin po ashtu gazetari, Spartak Koka dhe biznesmeni shqiptar, Sinan Idrizi i cili është akuzuar në shtetin turk për përfitimin e 3.5 milionë eurove.

Në pjesën e tretë të programit ishte arkitekti Artan Raça, i cili foli për vlerat e godinës së Teatrit Kombëtar.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas