Emisionet

“Opinion”/ Sa do rriten çmimetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:12 - 06/10/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” mbi temën “sa do rriten çmimet“.

Të ftuar në studio për të folur mbi këtë temë kanë qenë: Mira Pogaçi, Sokol Nako, Gjergj Bojaxhi, Elton Haxhi, Pano Soko

Kurse në lidhje Skype: Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi

Ndërkohë që në pjesën e fundit të emisionit është transmetuar një insert në nderim të gazetarit dhe komentatorit sportiv Kostandin Grillo./Opinion.al

Pas