Aktualitet

Opinion/ Riseldia Sejdia: Lumturia, dua të më shiten librat, por s’më shiten



Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:06 - 24/11/15 |
b.f

Riselda Sejdia e ftuar në “Opinion” ka një koncept ndryshe për paranë dhe lumturinë.  Çfarë mendon ish-balerina e martuar me biznesmenin Ajdin Sejdia mbi lumturinë dhe paranë? Unë dua të jem i lumtur kur më shiten librat. Por nuk më shiten. Kjo është për mua lumturi. Ose dua që një gazetar të më vijë nga mbrapa dhe të më thotë dua të të marrë një intervistë. Kjo është lumturia për mua”

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. Njeher e ne nje kohe na dilnin kapelexhinj alla mao cedun, tani na dalin keto snobet qe sduan para, dhe na shesen mendje injorant esapi, bej emisione te ket lezet.

  2. Sa keq qe nuk ja blejme librat. Po te provoje nje here te paguaj ca njerez qe tja blejne dmth : nese libri kushton 100 leke te paguaj dike 300leke qe me 100leke te blej librin e me 200te tjerat te bej cte doje se jam i bindur qe ja marin, nese ka nevoje mund ti sugjeroj dhe segmentin e lexuesit : farashites, heshtenjeshites, hideshites etj) pse publikoni lajme te ketilla ju lutem, perse i ftoni dhe ne emisjone nuk e kuptoj, ne vertet nuk mbahemi ndonje popull leximdashes por ata qe jane blejne dicka qe te kete vleren e asaj qe e kane paguar jo…. Nejse shkruajta shume per nje hiçgje.

  3. pse kur parat si sjellin lumturi riselda esht martuar me nje bisnesmen qe duket si babai isaj e pse sepse ka paran..mjaft me dengla se jemi deri ne gryk te ngopur.kesaj i thon a do qorri sy..shikoni drejtesi cpo ben per pare…

  4. Une mendoj se meqe është Shumë e pasur. Ti fali vëllimet e para te librave. Dhe do te shohim ndryshimin ndoshta do presin më zor vëllimet e tjera.

Pas