Emisionet

Opinion/ Rama dhe Abazoviç në Kiev!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:07 - 16/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (15 Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Rama dhe Abazoviç ne Kiev”.

Emisioni “Opinion” në pjesën e parë është fokusuar te vizita e kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe e kryeministrit të Malit të Zi, Dritan Abazoviç në Kiev.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

  1. Bledi Bajraktari
  2. Sonila Meço
  3. Fitim Zekthi
  4. Julian Zyla
  5. Diana Mjeshtri

Në lidhje direkte:

  1. Baton Haxhiu

Në pjesën e dytë “Opinion” është fokusuar te një ngjarje që ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale që lidhet me Sunny Hill Festival, një festival shumë i njohur në Ballkan në vitet e fundit që është transferuar nga Prishtina drejt Tiranës.

E ftuar në studio për të folur për këtë temë: Anuela Ristani.

Ndërsa në pjesën e tretë emisioni “Opinion” ka transmetuar një material filmik që tregon se si është pritur në Prishtinë dhe cilat kanë qenë komentet që kanë dhënë organizatorët për të transferuar Sunny Hill Festival në Tiranë.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

 

 

 

 

Pas