Emisionet

“Opinion”/ Qeveria e re e Edi Ramës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 03/09/21 |
Opi Nion

Ka qenë i ftuar të enjten në emisionin “Opinion” kryeministri i vendit Edi Rama.

Përballë një paneli gazetarësh, kryeministri Rama ka folur për krijimin dhe prezantimin e qeverisë së re dhe ardhjen e strehimin e emigrantëve afganë në vend.

Ndër të tjera është diskutuar edhe për çështjen e “Open Balkan” dhe raportin që kryeministri ka me homologun e tij në Kosovë Albin Kurtin./Opinion.al

Pas