Emisionet

Opinion/ Putin hyn në Ukrainë, a do të ketë luftë në Europë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 25/02/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten (24 shkurt) në emisionin “Opinion” për temën “Putin hyn në Ukrainë, a do të ketë luftë në Europë?”

“Opinion” është fokusuar te ngjarjet në Ukrainë, në një kohë kur trupat ruse kanë hyrë në Ukrainë nga tre drejtime nga territori rus, nga Bjellorusia dhe Krimea.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

Redi Shehu,

Preç Zogaj,

Dritan Demiraj,

Bledi Bajraktari,

Berat Buzhala,

Mira Pogaçi

Në Skype:

Ferit Hoxha,

Keida Kostreci,

Lindita Arapi,

Denisa Kele

Në lidhje direkte

Enita Mema

Në pjesën e tretë “Historitë e së enjtes” është transmetuar një material ku Emirjana Sako, kandidate e zgjedhjeve të pjesshme vendore të 6 Marsit, do të tregojë vizionin e saj për qytetin e Durrësit.

 

Pas