Emisionet

Opinion/ Politikani filmohet me drogë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:30 - 23/01/20 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin “Opinion” u diskutua lidhur me videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha në ABC News, ku sipas gazetarit shfaqet kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike në një vend publik siç është një lokal.

Informacionet për këtë video qarkullonin që prej mesit të muajit Nëntor, ku gazetari Hoxha e ka paralajmëruar ekzistencën e kësaj video në emisionin “Opinion”.

Të ftuar në studio për të folur rreth temës ishin gazetari Artan Hoxha, gazetari Poli Hoxha, analisti Artan Hoxha dhe toksikologia Amarda Gashi./Opinion.al/

 

Pas