Emisionet

Opinion/ Përse PD vendosi protestë të hënën?


               Publikuar në : 16:27 - 04/07/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin “Opinion” drejtuar nga Blendi Fevziu u diskutua rreth vendimit të opozitës për t’iu kthyer protestave ditën e hënë.

Në studio për të debatuar lidhur me këtë temë dhe gjithashtu rreth situatën polike në vend dhe zhvillimeve më të fundit ishin juristi Plarent Ndreca, Sekretari i për Çështjet Ligjore në PD Çlirim Gjata, gazetari Mentor Kikia, ish-deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj dhe gazetarja Mirela Milori.

Ndërkohë në pjesën e tretë të emisionit ishte përfshirë një insert me zhvillimet më të fundit politike gjatë ditës së lamë pas./Opinion.al/

Pas