Emisionet

Opinion/ Përse opozita po bllokon rrugët?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:14 - 30/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 29 prillit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me vendimin e opozitës për të bllokuar rrugët, duke radikalizuar mosbindjen civile.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me këtë temë ishin Preç Zogaj, Anila Basha, Iris Luarasi, Enton Abilekaj, Mentor Kikia dhe Fitim Zekthi.

Ndërsa në pjesën e tretë u shfaq një kronikë lidhur me samitin e liderëve të Ballkanit në Berlin me kancelaren gjermane Merkel dhe presidentin francez, Macron.

Emisioni i plotë në videot e mëposhtme:

 

 

Pas