Emisionet

Opinion/ Përse i kemi zili të tjerët?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:28 - 14/04/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (13 Prill) në emisionin “Opinion” për temën “Përse i kemi zili të tjerët?”

“Opinion” është fokusuar te një nga ndjenjat e natyrës njerëzore, zilia, që shfaqet dhe del në pah së fundmi sidomos përmes rrjeteve sociale.

Çfarë është zilia, sa ndikon në jetën tonë, sa na transformon ajo ne janë disa nga pyetjet që janë diskutuar në “Opinion” me të ftuar në studio:

  1. Anila Basha
  2. Olti Curri
  3. Besarta Taçi
  4. Fatma Haxhialiu
  5. Agim Baçi
  6. Rudina Dembacaj
  7. Arjola Demiri

Për  më tepër  ndiqni emisionin “Opinion”:

Pas