Emisionet

“Opinion”/ Përgjaket fushata!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:41 - 22/04/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën në emisonin “Opinion”  mbi temën “Përgjaket fushata!”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevziu kanë qenë:

  • Klodiana Lala
  •  Artan Hoxha

Ndërkohë që në lidhje direkte kanë qenë:

  • Taulant Balla
  •  Gazmend Bardhi
  •  Rudina Hajdari
  • Spartak Koka
  • Glidona Daci

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë.

Në pjesën e tretë është transmetuar një përmbledhe e aktiviteteve elektorale të ditës./Opinion.al

Pas