Emisionet

Opinion/ Pasuria dhe ku banojnë politikanët!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:24 - 12/06/20 |
el ida

Mbrëmjen ë 11 Qershorit, programi “Opinion” u bazua tek pasuria e politikanëve, bazuar në deklarimet e tyre zyrtare.

Sa të pasur janë politikanët, kush janë më të pasurit, ku banojnë ata dhe a e deklarojnë ata të gjithë pasurinë e tyre/

Të ftuar për të diskutuar lidhut me temën ishin Aranita Brahaj, Besart Kadia, Fatjona Mejdini, Endri Shabani, Ervis Iljazaj dhe Artan Hoxha.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas