Emisionet

“Opinion”/ Paqe apo përplasje mes Ramës dhe Kurtit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:33 - 28/09/21 |
Opi Nion

Është diskutuar mbrëmjne e së hënës në emisionin “Opinion” mbi temën “Paqe apo përplasje mes Ramës dhe Kurtit”.

Të ftuar në studio për të folur mbi këtë temë kanë qenë Agim Nesho, Julian Zyla, Tomorr Alizoti, Baton Haxhiu, Iris Luarasi.

Në pjesën e tretë është transmetuar intervista e dy deputetëve të cilët kanë arritur të jenë pjesë e Budenstagut, ata janë Kol Gjoka dhe Afërdita Suka./Opinion.al

Pas