Emisionet

“Opinion”/ Orët e fundit të Arjan Salës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 30/03/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisionin “Opinion” për vdekjen e 32-vjeçarit Arjan Sala brenda magazinës së një qendre tregtare në kryeqytet, e cila u përfshi nga flakët. (29 Mars 2021)

Të ftuar në studio për të folur për ngjarjen por edhe vlerësimin si “Dëshmor i Atdheut” për viktimën 32-vjeçare, kanë qenë:

  1. Spartak Koka
  2.  Erzen Breçani
  3.  Glidona Daci
  4.  Naim Sala
  5.  Edmond Sala
  6. Arbër Hajdari

Pjesa e dytë dhe e tretë i është kushtuar vdekjes nga COVID-19 së kryeministrit te parë post komunizmit të Shqipërisë Bashkim Fino, i cili ndërroi jetë dje.

I ftuar në studio, me gazetarin Blendi Fevziun për të folur për momentet me kulminante por edhe të rendësishme të jetës dhe karrierës së Finos ka qenë Arben Malaj./Opinion.al

Pas