Emisionet

Opinion – Opozita, përsëri ne protestë!


               Publikuar në : 14:14 - 06/03/19 |
el ida

Mbrëmjen e 5 marsit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me protestat e opozitës.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me ketë temë ishin Juli Xhokaxhi, Artan Hoxha, Erl Murati dhe Mentor Kikia.

Më poshtë video e plotë e emisionit:

 

 

Pas