Emisionet

Opinion – Opinion zbulon Gjirokastrën ndryshe!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:26 - 10/09/20 |
el ida

Mbrëmjen e 9 Shtatori në programin “Opinion” u transmetuan imazhet e mrekullueshme të Gjirokastrës.

Gjatë reportazhit ra në sy bukuria unike e qytetit, elementet historike, traditat, aktivitetet që ofrohen, shtëpia e Ismail Kadaresë, interesi i madh i të huajve për ta eksploruar e të tjerë.

Të ftuar ishin Aida Gjecaj dhe Bledar Jubani, udhërrëfyes turistik kombëtar, të cilat dhanë informacione utilitare lidhur me udhëtimin.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas