-ARKIVA OPINION

OPINION NOSTALGJI: AVIONET, SHQIPERIA ME E SHTRENJTA E EUROPES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:16 - 16/04/15 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=SISXvxjAeBE” width=”560″ height=”315″]

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. neperkat nuk do cajne bythe per neve o besnik, por problemi eshte se ne e kemi te keqen brenda me miletin tone allhu na ruajt! Jam dakort me ty per nje integrim me italine,jane mashtruesa dhe hajdute por te pakten njeqind here me te mire se ruse sllavet e greket!!

  2. Kjo lloj kontrate eshte anti konkurrence dhe ne kontradikton rregullat e konkurrences ne BE dhe Organizates botrore te tregetise dhe shume kornizave te tjera tregetare. Gjermanise do bere shume qarte…nese do te vazhdoje te beje bisnes ne territoret shqiptare te filloje te mbeshtes me te vertet futjen e shqiperise ne BE . Me te vertet jo perralla me mbret sic kane bere per 25 vjet. Ose tu a mbyllim deren pastaj. Te behet referendum me Kosoven per bashkim dhe me pas te behet nje integrim me Italine. Do ta shikojme pastaj si do dridhen neperkat veriore si France, Britani, Gjermani, Holland.

Pas