Emisionet

Opinion/ Ngrihet SPAK, kë do arrestojë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:35 - 20/12/19 |
el ida

Mbrëmjen e 19 dhjetorit në programin “Opinion” u diskutua për ngritjen e SPAK, struktura e posaçme antikorrupsion.

Çfarë do të bëjë SPAK, kush janë personat që janë pjesë e strukturës, kë do të arrestojë dhe cilat janë dosjet më të nxehta që do të vendosë mbi tavolinë, ishin disa nga çështjet kryesore që u trajtuan nga Artan Hoxha, Afrim Krasniqi, Prec Zogaj, Jordan Daci, Ermal Vija, Enton Abilekaj dhe në lidhje direkte, Ylli Manjani.

Në pjesën e tretë të programit u shfaq një material ku zv.drejtori i Albsig tregon mes të tjerave si është procedura për sigurimin e shtëpisë dhe si bëhet dëmshpërblimi.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas