Emisionet

“Opinion” /Misteret e rrëmbimit dhe vrasjes në Dajt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:16 - 09/11/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisionin “Opinion” mbi temën “ Misteret e rrëmbimit dhe vrasjes në Dajt të biznesmenit Ruzhdi Hoxha“.

Të ftuar në studio për vrasjen e biznesmenit Hoxha në pjesën e parë të emisionit “Opinion” kanë qenë:

  1. Armand Bajrami
  2. Glidona Daci
  3. Etleva Delia
  4. Spartak Koka

Ndërkohë në pjesën e dytë dhe të tretë është diskutuar për zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, ku duket se përplasja mes Bashës dhe Berishës është bërë më e fortë pas “Foltores “ të ish- kryeministrit Berisha me anëtarët e forumit rinor të Partisë Demokratike si dhe dy vendimet e fundit të Bashës për ndryshimin e lidershipit të Forumit Rinor të PD si dhe të Lidhjes Demokratike të Gruas.

Të ftuar në studio për zhvillimet më të fundit në PD kanë qenë:

  1. Redi Shehu
  2. Preç Zogaj
  3. Lisander Hoxha
  4. Fahri Balliu
  5. Barbara Doda

Pas