Aktualitet

Opinion-Ministrat më të votuar/ Anila Basha: Më të votuarit për mua janë Tahiri dhe Beqaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:46 - 24/11/15 |
b.f

E ftuar në “Opinion” për të biseduar për temën “Ministrat më të votuar në qeverinë Rama” gazetarja Anila Basha tha se “dy ministrat më të votuar për të janë Saimir Tahiri dhe Ilir Beqaj. Sulmet e PD-së dhe pompimet që u bëhen për skandalet do të thotë që janë më të njohur. Çdo lajm është për punën e këtyre ministrave”

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas