Emisionet

Opinion/ Mikpritja shqiptare!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:05 - 07/07/20 |
el ida

Mikpritja shqiptare dhe turizmi shqiptar i bazuar në modelin e agroturizmit, ishte në fokusin e programit “Opinion” mbrëmjen e 6 Korrikut.

Albina Cuko, Julian Shyqyrft, Lumtor Shkreli, Bujar Bardhi,Ragip Millaku, dhe Dashuri Zerja folën për bizneset e tyre, si lindi ideja, a sjell përfitime, dhe sa i vështirë është menaxhimi i tyre.

Në pjesën e tretë të programit u shfaq një material për kantinën Arbëri, vera e së cilës ka arritur të shkojë deri në Hong Kongun e largët.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas