Emisionet

Opinion/Meta, Rama, Basha, kartat e fundit!


               Publikuar në : 15:16 - 26/06/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e  së martës në emisionin “Opinion” me temë “Meta, Rama, Basha, kartat e fundit” nuk kanë munguar as ngritjet e zërit e debatet e ashpra mes të ftuarve.

Pjesë e panelit në studio ishin gazetarja Anila Basha, analistët Mark Marku, Lorenc Vangjeli dhe Artan Hoxha.

Sipas Anila Bashës në Shqipëri zgjedhjet kanë qenë problematike gjithmonë, por kjo sipas Mark Markut nuk është arsye që ato të vazhdojnë të jenë problematike. Gjithashtu gjatë emisionit në lidhje telefonike ishte edhe zëvendës kryetari I LSI-së Luan Rama./Opinion.al/

 

Pas