Emisionet

Opinion/ Menuja e Verës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 09/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (8 Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Menuja e verës!”

“Opinion” është fokusuar te kulinaria, dhe te ajo që ofron kuzhina shqiptare gjatë verës. Çfarë sjell kjo verë? Cilat janë pjatat e reja? Sa ka ndryshuar trendi i kuzhinës në Shqipëri? Këto janë disa pyetje që janë diskutuar në emisionin “Opinion”.

Të ftuar në studio me gazetarin Blendi Fevzi për të folur për këtë temë:

  1. Julian Zguro
  2. Bleri Dervishi
  3. David Boseta
  4. Bledar Kola
  5. Orges Gerdeci
  6. Aldo Mehmeti
  7. Alfred Marku
  8. Alketa Zyfi
  9. Arber Avdija
  10. Brunilda Meshau

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material që prezanton menynë e verës të restorant “Padam”.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas