Emisionet

Opinion/ Mbajtja në formë, ushqim apo sport?


               Publikuar në : 15:48 - 18/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 17 prillit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me kujdesin ndaj vetes.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me mbajtjen e trupit në formë, me anë të ushqimit, sportit apo trajtimeve të ndryshme, ishin Anjeza Maja, Arvin Kita, Deborah Keçi, Arjon Muça, Xhemal Hoxha dhe Albana Daka.

Pë të ndjekur emisionin e plotë, shihni videon e mëposhtme:

 

Pas