-U tha në Opinion

“Opinion”/ Mbajtja në formë pas festave!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:58 - 06/01/21 |
Semiljana Azizi

Abuzimi me ushqyerjen gjatë periudhës së festave të fundvitit është një problem për të gjithë.

Kjo është diskutuar të martën në “Opinion” me gazetarin Blendi Fevziu, në pjesën e parë dhe të dytë të programit.

Për të folur me më shumë detaje për mbajtjen e trupit në formë, ushqyerjen e shëndetshme por njëkohësisht edhe çdo lloj trajtimi për të ruajtur linjat kanë qenë 8 të ftuar në studio.

Të ftuar në studio:

  1. Arlinda Dudaj
  2. Lida Hoxha
  3. Alesia Xhemalaj
  4. Juli  Zguro
  5. Diola Dosit
  6. Fabio Kurti
  7. Arlinda Garuci
  8. Gjergj Bojaxhi

Në pjesën e tretë është transmetuar një reportazh për verën e prodhuar nga kantina e Arbrit./Opinion.al

Pas