Emisionet

Opinion/Magjia e bimëve mjekësore!


               Publikuar në : 12:50 - 31/10/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së mërkurës në emisonin “Opinion” me drejtues Blendi Fevziun u trajtua tema lidhur me bimët medicinale.

Gjatë emisionit u diskutua rreth benefiteve të tyre për organizmin dhe shëndetin dhe gjithashtu përhapjen e këtij lloji biznesi në vendin tonë.

Të ftuar për të folur rreth kësaj teme ishin Xhevit Hysenaj, Kristina Gjonaj, Doriano Koldashi, Irfan Gjeci, Armela Merja dhe Anxhela Panxhi./Opinion.al/

Pas