Emisionet

Opinion/ Kuvendi, e bashkoi apo e ndau PD-në?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:01 - 03/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (2 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën “Kuvendi, e bashkoi apo e ndau PD-në?”.

“Opinion” është fokusuar te Kuvendi Kombëtar i PD i mbajtur në 30 Prill, i cili ka zgjedhur Këshillin e ri Kombëtar të PD dhe po tenton të ecë drejt zgjedhjes të strukturave të reja të Partisë Demokratike.

Por a ishte ky Kuvend një Kuvend bashkimi apo thelloi më shumë krizën e brendshme në PD?

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

Belind Këlliçi- Deputet PD

Fjoralba Dizdari – Anëtare e Këshillit Kombëtar PD

Enton Abilekaj- Gazetar

Artan Hoxha – Analist

Baton Haxhiu – Gazetar

Preç Zogaj – Analist

Në lidhje direkte:

Ina Zhupa – Deputete PD

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një përmbledhje të asaj që ka ndodhur në Kuvendin e PD.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

Pas