Emisionet

“Opinion”/ Kush po vret në rrugët e Shqipërisë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 21/01/21 |
Semiljana Azizi

Të mërkurën në emisioni “Opinion” është diskutuar për një nga problematikat më të mëdha të Shqipërisë në 30 vitet e fundit, për aksidentet automobilistike. (20 Janar 2021)

Tema se “Kush po vret në rrugët e Shqipërisë” është diskutuar me gazetarin Blendi Fevziun nga shtatë të ftuar në studio dhe një lidhje e drejtëpërdrejtë.

Të ftuar në studio kanë qenë:

 1. Skënder Ismaili
 2. Blendi Gonxhe
 3. Erald Elezi
 4. Nikolla Çaçin
 5. Artur Sulçe
 6. Spartak Koka
 7. Gëzim Hoxha

Në lidhje të drejtëpërdrejtë:

 • Saltjana Haruni

Ndërkaq, tema e dytë që është diskutuar të mërkurën në “Opinion” ka qenë mbi për inaugurimin e Presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe Biden.

Për të diskutuar këtë temë të ftuar në studio kanë qenë:

 1. Manuela Ristani
 2. Tomor Alizoti

Dhë në lidhje të drejtëpërdrejtë nga Washington ka qenë:

 • Keida Kostreci /Opinion.al

Pas