Emisionet

“Opinion”/ Kush po fiton?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:32 - 27/04/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënë në emisionin “Opinion” mbi temën “Kush po fiton?”

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë  kanë qenë:

  1. Baton Haxhiu
  2. Preç Zogaj
  3. Mira Pogaci
  4. Jonida Shehu
  5. Lorenc Vangjeli
  6. Artan Hoxha

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisonit është transmetuar një përmbledhje e reagimeve të ditës së djeshme nga ana e politikanëve mbi procesin zgjedhor dhe vijimësinë e procesit të numërimit./Opinion.al

Pas