Emisionet

Opinion/ Kush përfiton nga amnistia fiskale?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:41 - 10/06/20 |
el ida

Mbrëmjen e 9 Qershorit, në programin “Opinion” u diskutua për amnistinë fiskale.

Kush përfiton nga amnistia fiskale, kush përjashtohet prej saj, çfarë parashikon dhe si funksionon një amnesti fiskale, ishin disa nga çështjet e trajtuara në program nga Zana Guxholli, Blerina Gjylameti, Elton Haxhi, Artan Hoxha, Gjergj Bojaxhi, dhe Vehap Kola.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas